19 czerwca 2019 08:35 | Aktualności

Z wizytą w szkole-18.06.2019r.

Stokrotki odwiedziły Szkołę Podstawową w Wilczynie, do której po wakacjach będą chodzić do pierwszej klasy. Poznały niektóre panie nauczycielki pracujące w szkole. Odwiedziły starszych kolegów w salach lekcyjnych. Poznały wiele miejsc, np.: szatnię, stołówkę, świetlicę szkolną, bibliotekę, gabinet pielęgniarki, pokój nauczycielski. Po takiej wizycie na pewno nie będą zagubieni we wrześniu. Po szkole oprowadzała dzieci nauczycielka klasy pierwszej- pani Anna Ś. Dziękujemy. UśmiechE. M.

Zdjęcia: