18 czerwca 2019 08:24 | Aktualności

Pożegnanie przedszkola-17.06.2019r.

Starszaki z grup Stokrotek i Krasnali, które po wakacjach idą do szkoły, żegnając przedszkole zaprezentowały program artystyczny. Dzieci występy rozpoczęły Polonezem, potem przedstawiły bajki, tańczyły, śpiewały piosenki, recytowały wiersze. W przygotowanie uroczystości dzieci włożyły wiele pracy, co zaproszeni Goście docenili gromkimi brawami. Na zakończenie uroczystości dzieci otrzymały upominki, a także dyplomy ukończenia przedszkola.
Wszystkim dzieciom i Rodzicom życzymy słonecznych, bezpiecznych i roześmianych wakacji. Odpoczywajcie w pełnym słońcu i przy ładnej pogodzie nabierajcie sił i „ładujcie akumulatory”, byście po wakacjach szczęśliwi, wypoczęci i pełni energii poszli do szkoły. E. M.

Zdjęcia: