MATERIAŁY DLA MOTYLKÓW

Informacje dla grupy Motylków

Witam Motylki i zapraszam do pracy.

W pierwszym tygodniu 16-20 marca wykonujemy zadania w kartach pracy od strony 25 do 27 i poznajemy kolejną literkę Gg. W drugim tygodniu wykonujemy zadania w kartach pracy od strony 28 do strony33 i poznajemy literkę Łł. W celu utrwalenia poznanych literek możemy dodatkowo ulepić je z plasteliny lub narysowany kontur poznanej literki wykleić wydzieranką z kolorowego papieru lub gazety oprócz tego na czystej kartce przyklejamy wyciętą z gazety nowo-poznaną literkę (z pomocą rodzica )i rysujemy wokół niej rzeczy ,przedmioty które zaczynają się daną literką. Dodatkowo proszę o narysowanie kredkami lub pomalowanie farbą (w pierwszym tygodniu)pracy na temat :Jak wyobrażam sobie przyjście wiosny . Zapraszam równie do korzystania  kart pracy zamieszczonych( na stronie internetowej) dla grupy Motylki. Kolejne  propozycje do pracy będą  podane w następnym tygodniu. Wykonane prace należy podpisać i zbierać w celu przyniesienia ich do przedszkola. Zachęcam także do codziennego pisania (2 do 3 linijek)szlaczków ich wzór pokazany jest na zamieszczonych poniżej zdjęciach albo pisanie szlaczków w zakupionych niedawno książeczkach.

Materiał1

Materiał2